Kategórie →

Speaker Deck – zabudnite na Slideshare

Ak potrebujem dobré video tak ho nehľadám na YouTube ale na Vimeo, ak potrebujem fotografiu tak pozriem na Flickr a nie Picasu. Čo je ale tou lepšou variantou Slideshare? Speaker Deck!

Na Speaker Deck môžete nahrať prezentácie vo formáte PDF, triediť ich do kategórii či ponúknuť ďalej na zdieľanie. Prečo sa mne ale táto služba páči je že ponúka množstvo inšpirácie a vizuálne krásne spracované prezentácie na množstvo tém. Určite odporúčam.

Speaker Deck – zabudnite na Slideshare


Mohlo by ťa zaujímať aj

5x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. Michal Grecner povedal:

  Mna by zaujimalo, ake funkcie/vyhody prinasa Speaker Deck oproti Slideshare, ked nan mame zabudnut :) PDFka su fajn, ale to je trosku iny zaber, ako prezentacie.

  A koniec koncov, zdielanie a kopa inspiracii je aj na slideshare, nie?

  • alian povedal: (Autor blogu)

   Nieje tam balast. Zatial. To ze PDF sje iny zaber ako prezentacie by som netvrdil, za tento rok som videl desiatky mozno aj stovky prezentacii a povedal by som ze menej ako 1/4 prezentovala z nejakeho PPT alebo Keynote. Dost ma to prekvapilo ale PDF v tomto fici.

   Ako hovorim na Slideshare je pre mna kopec bordelu. Toto je zatial prehladne.

 2. Muro povedal:

  Dík, veľmi dobrý tip. Ihneď dávam do záložiek :-)

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.