Kategórie →

Firefox konečne niečo spraví s rozšíreniami

Kedysi najväčšia prednosť prehliadača Mozilla Firefox sa s urýchleným vydávaním nových verzii stala nočnou morou. Áno, hovorím o rozšíreniach. Tie často krát nefungujú po upgrade na vyššiu verziu, no nie že by išlo o problém funkčnosti ale jednoducho nemajú v konfigurácii nastavenú kompatibilitu pre danú verziu.

mozilla.cz ale prináša dobrú správuFirefox 10 bude defaultne brať rozšírenia ako kompatibilné. Budú tu existovať nejaké výnimky, no situácia by sa mala zlepšiť a aktualizácie by mali byť menej bolestivé. Na projekte sa usilovne pracuje a niektoré prvky sa už teraz odstávajú do nočných zostavení prehliadača.


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Muro povedal:

    Dakujem za info. Naozaj pozitivna sprava. Firefox pouzivam ako hlavny prehliadac a caste updaty a nefunkcnost adonov bola naozaj velmi otravna. To bol jeden z dovodov, preco som sa par krat pokusil prejst na Chrome…ale po istom case som sa vzdy vratil k FF.

    Uz sa tesim na 10sinu.

    Muro

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.