Kategórie →

Wacom Inkling – papier ako tablet

Spoločnosť Wacom netreba vôbec v oblasti grafických tabletov predstavovať. Hovoriť ale len o tabletoch by bolo škatuľkovaním – ponuka aj aplikácie a stylus pre iPad. V polke septembra na trh uvedie Wacom Inkling.

Wacom Inkling je tablet bez tabletu. V podstate sa jedná o set pera a príjmača, ten sa umiestni na papier a vy už len kreslíte alebo píšete. Okrem toho že vaša tvorba bude zaznamenaná na klasickom papieri tak bude aj v digitálnej podobe ju možné preniesť do počítača.

Wacom Inkling – papier ako tablet

Wacom Inkling – papier ako tablet

Tam sa ďalej môže editovať nakoľko ide o vektor. Wacom Inkling dokonca podporuje vrstvy. Wacom Inkling sa bude predávať v balení s náhradnými náplňami do pera, ktoré zvláda 1024 stupňov prítlaku a potrebnou kabelážou. Čo sa týka výdrže tak batéria v príjmači vydrží 8 hodin a v pere 13, nabíjajú sa 3 hodiny. Papier môže mať veľkosť od A7 do A4.

Cena 170 € dáva poznať, že ide o riešenie pre niekoho kto si intenzívne čmára na papier alebo do tabletu, prípadne je skalným fanúšikom spoločnosti Wacom.


Mohlo by ťa zaujímať aj

4x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. rony povedal:

  via ronyho status na FB? :-)

 2. alian povedal: (Autor blogu)

  @rony: clanok som napisal v stredu na obed takze e-e ;)

 3. rony povedal:

  vyhovorky :-) zasa si ma predbehol :-))

 4. Lukas povedal:

  Kde je mozne tuto srandicku obstarat u nas ???

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.