Kategórie →

Martinus oslavoval 10 rokov + infografika

Včera o 15-tej hodine uplynulo už 10 rokov čo začalo fungovať online knihkupectvo Martinus.sk. To si za tie roky vybudovalo ozajstnú fanúšikovskú základňu čo je možné len originálnym prístupom k zákazníkovi a funkčným marketingom.

Práve po stránke marketingu je Martinus dávaný za príklad – výborne komunikuje na sociálnych sieťach, skúša nove vecí – príkladom za všetky je Knihobežník. Dokonca ľudia uvádzajú, že v ňom chcú pracovať. Čo viac si môže firma želať.

Martinus

Pri príležitosti 10. narodenín sa konal Deň neprečítaných kníh do ktorého sa zapojilo takmer 3500 čitateľov. Cieľom bol relaxovať s knihou, ktorú ste si dlhšie odkladali. Okrem toho vydal Martinus aj peknú infografiku, ktorá prezrádza čo-to spod „pokličky“ tejto spoločnosti.


Mohlo by ťa zaujímať aj

4x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. PATWIST povedal:

    Krásna informatika od tohto známeho kníhkupectva :)) Je zaujímavé dozvedieť sa informácie typu: počet stránk všetkých kníh, ktoré sme predali, hmotnosť atď.. ďalšia zaujímavá infografika: http://www.tyinternety.cz/novinky/infografika-jaky-je-typicky-uzivatel-androidu-netypicky-5738

Trackbacks for this post

  1. Infografika – antidyslektické opatrenie pre lenivých čitateľov : Blog o podnikaní na internete
  2. Infografika – antidyslektické opatření pro líné čtenáře : Blog o podnikání na internetu
  3. Linkbaiting- Jak získat přirozené odkazy | Včeliště.cz

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.