Kategórie →

iTunes Music Store už aj na Slovensku

Ešte pred pár dňami som si povzdychol, že v susedných Čechách už majú Apple Store na „železo“ a iTunes Store je v nedohľadne. Ale keďže sa na svete dejú zázraky tak iTunes Music Store je už aj u nás.

Znie to naozaj neuveriteľne, len včera som tweetoval, že sú vonku nové licenčné ujednania na iTunes a ráno sa na mňa už valili správy, že obchod s hudbou je vážne aj u nás. Ponuka hudby je už teraz zaujímavá no určite bude ešte pribúdať.

iTunes Music Store už aj na Slovensku

Ja som naozaj rád, teraz bude množstvo vecí oveľa dostupnejšie a za prijateľnú cenu. Takže že by to predsa len vybavili Eva a Vašek? Tipujem, že požičiavanie filmov a seriálov je otázkou času – v nových licenčných ujednaniach sa už spomína. Tak isto aj iBookstore.

Tak hurá, inak už ste ho skúsili? Ak hej čo ste kúpili?


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Frankie povedal:

    Úprimne povedané, čakám hlavne na požičiavanie filmov :) V kombinácii s Apple TV to bude neprekonateľné.

  2. alian povedal: (Autor blogu)

    @Frankie: pri filmoch ma desi len ten limit ze od spustenia mas 48 hodin aby si si ho pozrel. Cize mam skor zaujem o kupu filmu nez len jeho “kratkodobe” pozicanie na 30 dni.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.