Kategórie →

UNICAMP sa vypredal za tri dni

Toto je snom snáď každého podujatia u nás, nielen konferencie. Dvesto lístkov pre študentov a sto platených lístkov sa minulo v priebehu 3 dní. Registrácia bola spustená s úderom polnoci 1. augusta. Na to, že ide len o druhý ročník a neformálne podujatie tak klobúk dole.

Pred rokom som sa zúčastnil a veľmi sa mi páčilo – fajn je, že organizátori nezaspali na vavrínoch a teraz si dali ešte viac záležať. Za organizáciou stojí občianske združenie Back-space – zložené zo študentov Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Jeho hlavným cieľom je napomáhať rozvoju a dozrievaniu osobnosti cestou samo vzdelávania cez semináre, workshopy, konferencie a iné podujatia.

UNICAMP sa vypredal za tri dni

Známe sú aj niektoré mená – vystúpia napríklad Michal Bohanes (Strategic Partner Manager v Google Írsko) a Aleš Najbrt (popredný český dizajnér, niekoľko násobný víťaz Českého leva). Zo slovenských spíkrov vystúpi Matúš Vallo (spolumajiteľ ateliéru Vallo&Sadovsky Architects a člen skupiny PARA), Peter Košinár (hlavný programátor spoločnosti Eset), Zora Jaurová (bývalá riaditeľka projektu Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013) alebo Richard Rybníček (primátor mesta Trenčín, bývalý riaditeľ STV). Postupne organizátori predstavia ďalších rečníkov.

Program bude tento rok rozšírený o panelovú diskusiu, v ktorej budú na tému Prax na vysokých školách debatovať zástupcovia školstva a firiem. Ako to všetko dopadne sa účastníci dozvedia už 22. októbra 2011 v hoteli Holiday Inn v Trnave. Mňa tam nájdete tiež.

Ak ste hladní po ďalších informáciach ohľadne UNICAMP-u určite sledujte web, Twitter a Facebook.


Mohlo by ťa zaujímať aj

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.