Kategórie →

Timbuk2 má nový web + tip ako nakupovať v Európe

Moja obľúbená Kalifornská firma Timbuk2nový web. Konečne je prehľadný, minimalistickejší a hlavne rýchly. To sa o predchádzajúcej verzii nedá povedať. Spolu s ním prišli aj produktové novinky – konkrétne Shark Messenger Bag ku ktorému je aj toto vtipné video nižšie. Ak vás zaujíma aj “making of” tak si môžete čo to prečítať na blogu – ten mimochodom odporúčam, páči sa mi jeho bezprostrednosť.

Pomerne často dostávam otázky ako produkty od Timbuk2 kupovať v EÚ, resp. v Európe. Timbuk2 oficiálne nemá európsku pobočku, no dajú sa veci kupovať z USA. Tu treba počítať z drahým poštovným, clom a DPH. Čiže cena môže byť až dvojnásobná.

Niekoľko predajcov vakov ponúka ale aj v Európe produkty Timbuk2. Nemáte možnosť spraviť si vlastnú verziu, ale len prijať už navrhnutý model no ak si viete aj z takýchto vybrať tak pozrite na web dfshop.com. Ide o Švajčiarsku predajňu no má najširší sortiment a pri niektorých modeloch majú linky aj na ďalších predajcov, či už len kamenne obchody ale aj online shopy.


Mohlo by ťa zaujímať aj

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.