Kategórie →

Numark sa púšťa do výroby dj kontrolera pre iPad

Vyzerá to tak, že spoločnosť Numark ktorá je vo svete audia pomerne známa čoskoro na trh uvedie kontrolor pre iPad s názvom iDJ Live. V podstate má ísť o dokovaciu stanicu pre Apple iPad s ovládacími prvkami a deckmi ako ich poznáte napríklad z CD/DVD playerov.

Pri výrobe Numark spolupracoval zo spoločnosťou Algoriddim, ktorá stojí za aplikáciou Djay for iPad ktorá nedávno získala ocenenie za najlepšiu aplikáciu pre tento tablet. Dalo by sa povedať, že ide o hardvérové vyvedenie ovládania tejto aplikácie.

iDJ Live

Pre príležitostných domácich djs môže ísť o zaujímavú hračku. Osobne sa tiež hrám s Djay for iPad a musím podotknúť, že ide o veľmi dobre spravenú app. No napríklad na zrovnávanie aj jednoduchých a „rovných“ beatov sa príliš nechytá v porovnaní s aplikáciami pre serióznejšie kontrolery. Práve decky by toto mohli riešiť – vhodnejšie „doťuknutie“ pre presnejší mix. Úspešnosť tejto hračky ukáže až koncová cena na trhu, nakoľko ani samotná aplikácia nepatrí medzi najlacnejšie.

iDJ Live


Mohlo by ťa zaujímať aj

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.