Kategórie →

29 ciest ako zostať kreatívny

Uhorková sezóna je tu, skrátený pracovný týždeň na výkone mne osobne nepridá. Vlastne ho mám len dvojdňový keďže už dnes si idem užiť Pohodu. Možno vás ale poteší toto video – mne osobne sa veľmi páči po všetkých stránkach. Samozrejme najdôležitejší je obsah a samotné myšlienky.

Celkom ma potešilo, že pomerne značnú väčšinu „ciest“ som prešiel alebo sa na ne pravidelne vydávam. Ako ste na tom vy? Čo podporuje vašu kreativitu?


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Riso povedal:

    Nazdar, dik za videjko, je super… Az na nejaky ten create a framework mozem povedat, ze som si vacsinu z tych veci uz osvojil :) spievat v sprche je dolezite, no este som si nato nezvykol, asi zo solidarity k spolubyvajucim. “finish something” je pre mna osobne zlozite kedze vsetky ciele a projekty su dlhodobe ale o to lepsie ked to nakoniec vyjde. Rozmyslal som, ktora z tych cinnosti je asi najdolezitejsia ale to sa povedat asi neda, kombinacia veci ako zabava, ludia, zapisovat vsetko, skusat nove veci a oddych by bol asi moj vyber. Co je z toho pre teba najdolezitejsie?

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.