Kategórie →

Klávesnica Logitech pre iPad

Mám rád ak mám víziu o nejakom kuse hardvéru a on sa nakoniec objaví na trhu. Nieje nijakým tajomstvom, že netbook u mňa nahradil iPad. Keď s ním ale chcem napísať dlhší text, alebo napríklad článok sem na blog tak to nieje zrovna najpohodlnejšie.

Možností ako to riešiť je niekoľko. Priamo Apple ponúka klávesnicu aj s dokom, tak isto aj bluetooth variantu. Chvíľu som uvažoval aj nad riešením obal/kryt s klávesnicou v jednom. Našťastie som sa z toho vyspal. Teda vysníval si niečo čo by kombinovalo bezdrôtovú klávesnicu s obalom no a ten obal by bol zároveň aj stand. No a Logitech takú má.

Logitech Tablet Keyboard for iPad

Logitech Tablet Keyboard for iPad

Uviedol ju len nedávno a momentálne je dostupná len na americkom trhu, aby som bol presnejší tak tam na ňu berie predobjednávky. Má názov, ktorý si vyhľadávače zamilujú – Logitech Tablet Keyboard for iPad. Robí sa aj verzia pre Androidy. Áno teoreticky by sa mohla použiť tá istá, no pokiaľ chcete aj funkčné klávesy tak tá pre iPad bude lepšejšia. Cena je necelých 70 amerických dolárov.

Logitech Tablet Keyboard for iPad

Logitech Tablet Keyboard for iPad


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. rony povedal:

    mne vychadza najlepsie klasicka apple bt klavesnica, co mam k pocitacu. Zmesti sa mi do Golla Tarif :)

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.