Kategórie →

V Prahe sa uskutoční netradičný Barcamp

Pravidlá Barcamp-u netreba príliš predstavovať, u nás ide stále viac o konferenciu s prednáškami ako o spontánne stretnutie. O niečo takéto sa chce pokúsiť Vitek Jezek v Prahe. Program nebude vopred daný, pred každou prednáškovou sálou bude tabula kde si môže každý účastník zapísať tú svoju. Treba tak urobiť aspoň 5 minút pred jej začiatkom a mala by trvať aspoň štvrť hodiny.

Vstup na Barcamp je tradične zadarmo, podmienkou je ale registrácia cez mail s tým, že treba vysvetliť prečo chcete na Barcamp ísť a či máte chuť prednášať. Prednášky by sa mali točiť okolo informačných technológii a webdizajnu.

V Prahe sa uskutoční netradičný Barcamp

Podobne spontánne to bude aj s jedlom, každý by mal niečo priniesť a nakoniec z toho niečo bude pre každého. Ak bude prezentácia zaujímavá tak je možné dať „like“ prednášajúcemu – ten kto ich získa naviac získa hodnotnú odmenu.

Na záver to najpodstatnejšie: Barcamp Praha 2010 sa uskutoční 6. novembra v priestoroch TIC-ČKD na Českomoravské od 10:00 do 18:00. Všetky ďalšie informácie na praha2010.barcamp.cz.


Mohlo by ťa zaujímať aj

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.