Kategórie →

Rytier Aragorn bojuje o česť a spravodlivosť v Prahe

Idete v aute po Prahe, vašej tehotnej priateľke sa urobí zle tak zastavíte. Taxikárovi za vami sa nepáči ako s autom stojíte a napadne vás, vyhráža sa. Chcete brániť svoju priateľku, na výstrahu beriete z auta meč. A nakoniec z vás televízia Nova spraví hajzla. To je v skratke príbeh Aragorna, ktorý posledné dni do pozoru postavil Českú republiku.

Môže sa to stať každému. Na webe sa rozbieha kampaň volajúca po pravde a ospravedlnení – sám som zvedavý ako to všetko dopadne. Rytierovi hrozia dva roky väzenia, a čo červená karkulka?


Oficiální rozhovor s Aragornem, hlavním aktérem slavné bitky na Vinohradské ulici o tom, jak to ve skutečnosti všechno bylo.


Pokračovanie + vyjadrenie k reportáži TV Nova


Video zachycujúce incident


TV Nova krásne ukázala ako sa dá realita prekrútiť a z obete spraviť útočníka


4x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. mekelle povedal:

    Tiež som čumel, keď som si porovnal samotný záznam z “akcie” a následnú reportáž TV Nova. Aj keď nik okrem tých dvoch nevie, ako to všetko na 100% bolo, ten príbeh, ako ho prezentuje “Aragorn” je celkom uveriteľný.

  2. alian povedal:

    @mekelle: ano tiez mu prikladam velku vahu, ovela vacsiu nez verzii ktoru mal taxikar. Priynal svoje pochybenia, no ak by nemal chladnu hlavu tak by z toho bol riadny masaker.

  3. michalvalasek povedal:

    Taxikár má zrejme kamaráta, ktorý má kamaráta…

Trackbacks for this post

  1. "Idete v aute po Prahe, vašej tehotnej priateľke sa urobí zle tak zastavíte. Taxikárovi za vami s… | pedromagician

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.