Kategórie →

WebExpo 2010 spustilo registrácie

Minulý týždeň spustili organizátori registrácie na Největší konferenci o webu ve střední Evropě. Áno myslím WebExpo 2010, ktorá sa koná už v septembri – konkrétne 23. – 25.

Momentálne je zaregistrovaných vyše 150 účastníkov, zľavu zo vstupného získa každý odberateľ newsletteru, ktorý sa zaregistruje rovnakým mailom na aký ho odoberá. Zľava platí aj pre účastníkov, ktorý sa zaregistrujú do konca augusta. Momentálne je cena teda 4 000 Kč, následne sa zdvihne na 5 000 Kč (bez DPH). Študenti majú ešte výraznejšie zľavy – viac na webexpo.cz.

WebExpo 2010

WebExpo 2010

Ako člen „šťastnější webové komunity“ máte možnosť vidieť až 50 prednášok a prezentácii. Za svoje peniaze teraz naviac každý účastník WebExpo dostane Adobe Flash Builder v hodnote $249, tričko Happier Web Community, a pre prvých 200 registrovaných a platiacich účastníkov je pripravený darček v podobe knihy v cene až 700 Kč. Nebude chýbať kompletné občerstvenie a obed počas oboch dní.

Určite poteší, že prednášky už nemajú jednotnú dĺžku, ale toľko koľko si zaslúžia – 30 až 90 min. Aby sa predchádzalo komplikáciam či zdržaniam bude k dispozícii aj technická podpora v prednáškových miestnostiach. Viac priestoru dostane aj networking medzi účastníkmi.

Je toho naozaj veľa – novinky stále pribúdajú, odporúčam sledovať web a Twitter. Pred konferenciou sa ozvem minimálne ešte raz keď bude finálny program.


2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Igor Kulman povedal:

    Ja som bol pred dvoma rokmi a bol som spokojný, boli to skôr veci pre vývojárov, ale keď som pred rokom videl cenu a program, tak ma to dosť odradilo, samé marketingové keci za veľa peňazí, teraz mi to pripadá ešte horšie.

  2. @Igor Program je “pro vývojáře” stejný jako byl (nekecám, viz http://2008.webexpo.cz/program/), tedy je samostatný pruh přímo o vývoji (http://webexpo.cz/prednasky/development/ – samozřejmě bude ještě doplněn o další přednášky).

    WebExpo má poměrně široký záběr, což je výhoda, pokud tě vývoj webu nezajímá jen z jednoho pohledu a chceš si i rozšířit obzory. V business sekci určitě budou i “marketingové keci” jak píšeš, nikdo tě tam nenutí chodit, můžeš spokojeně sedět dva dny na přednáškách od vývojářů pro vývojáře, povídat si s vývojáři na obědech, parties…

    @benabraham nebo dan@webexpo.net

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.