Kategórie →

Len máloktorá reklama ma tak vytáča ako tá na Aquila Team

Naposledy to bola asi Ivana Chrystova a jej hláška

„Odteraz budem používať zubnú pastu Sensodyne Whitening každý deň, aby moje citlivé zuby boli dlhodobo biele“

čo ma fakt že vytáčali v TV – pritom toto médium sledujem minimálne až by sa dalo povedať, že vôbec. No Sensodyne sa nedalo uniknúť. Našťastie je to pasé a reinkarnovaná bola vykrádačka Čaj, ktorý si obľúbite pre Aquila Team.

Táto reklama bežala už minulý rok cez letné prázdniny. Niesom si istý, či už u nás alebo v Čechách ale už vtedy ma rozhodila, no snažil som sa ju ignorovať. Teraz je nasadená opäť.

Každému, kto sa pohybuje na internete určite neuniklo meno Matthew “Matt” Harding, známy ako Dancing Matt respektíve jeho virálne videá „where the hell is Matt?“. Áno to je ten típek čo nevie tancovať a je na rôznych miestach na svete. V troch videách z rokov 2005, 2006 a 2008 je na vyše 120 miestach na našej planéte. Jednoducho kult a originál.

Vidím len dva dôvody prečo je Aquila Team vykrádačka na „where the hell is Matt?“ – buď to spravili úmyselne a chceli vyvolať buzz, alebo ich reklamná agentúra oblafla. Nech je to akokoľvek Dancing Matt rulez.


Mohlo by ťa zaujímať aj

5x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. Fero povedal:

  Veru aj ja som ti tu reklamu vsimol.
  Kto to pozna vie, ze je to vykradacka.
  Kto to nepozna tak sa mu to mozno paci.
  Ja osobne som bol sklamany z toho,
  ze to niekto takto vyuzil…
  na Matta sa nachytaju.

 2. Mac povedal:

  Tak to je úplný trapas. Teraz som to videl prvý raz a dosť ma to vykoľajilo. Som mimoriadne rád, že vôbec nemám prehľad o SK reklamách.

 3. kolecko povedal:

  Uplny hnus. Akonahle ju vidim, vytoceny prepinam.
  Zena nechapala moje rozhorcenie “Ved je to je taka pekna reklama, originalna.” vravela.
  Tak som jej pustil Matta, uz je v obraze.

 4. Wolfe povedal:

  Myslim, ze ani Matt Harding nie je az tak originalny. Nikto nepamata na madarskeho turistu Walda, ktory sa objavuje na roznych fotkach ? http://en.wikipedia.org/wiki/Tourist_guy alebo “par” fotiek v akcii http://www.touristofdeath.com/gallery/main.php .

 5. Anonym povedal:

  Citace ze stránek Mattoni:
  “…Nyní se však virtuální zkušenost Matta Hardinga (který sám popsal svá videa jako „propracovaný podvod“ http://www.youtube.com/watch?v=ogcqFaNbah4 v podání Aquila Tea.m čajů stává skutečnou výpravou po České a Slovenské republice. Nová televizní reklama na čaje Aquila Tea.m tak přináší reálný příběh, přináší opravdové emoce. V průběhu natáčení se dobrovolně zapojilo mnoho lidí a naším přáním je, aby se lidé zapojovali i nadále a objevovali tak spolu s Aquila Tea.m další krásná místa. …”

  Pokud se na video podíváte a trochu přemýšlíte, dojdete ke zjištění že tto je od Matta sarkasmus, který pánové od Mattonoi nepochopili.

  Tady je rozhovor s Mattem:

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.