Kategórie →

Hobbyportal.sk – čo s voľným časom

Ak by som mal použiť binárne hodnotenie ľudí, tak buď sú to takí čo nič nestíhajú a na nič nemajú čas alebo tí čo ho majú veľa a nevedia čo sním. Priznám sa, že s človekom bez záujmov a koníčkov sa komunikuje najhoršie.

Našťastie veľa ľudí nejaké hobby má a nebojí sa ho prezentovať či poradiť ostatným ako na to. Prispieva tomu aj web Hobbyportal.sk, ktorý o sebe tvrdí, že je je prvý a jediný svojho druhu na Slovensku, ktorý sa komplexne zaoberá koníčkami každého druhu.

Koníčkov je strašne veľa, preto je častejšie vidieť, že každý z nich má svoj vlastný web. Autori tohto projektu ale išli na to presne opačne a snažia sa mať toho čo najviac pod jednou strechou. Na to, že stránka beží len pol mesiaca tak sa im to darí celkom dobre, pritom systém funguje na princípe pridávania článkov užívateľmi – user generated content.

Mottom projektu je “Radíme, informujeme, uverejňujeme“, zatiaľ sa mu to darí a ak hľadáte rozcestník, že čo s voľným časom tak Hobbyportal.sk vyzerá ako dobrý štart.


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

Trackbacks for this post

  1. Tweets that mention Hobbyportal.sk – čo s voľným časom | alian.info -- Topsy.com

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.