Kategórie →

Nechce sa vám vyťahovať zrkadlovka z vaku? Skúste Cloak bag

Pokiaľ radi cestujete a máte troška lepší fotoaparát asi sa sem tam stretávate s určitými problémami. Vytiahnuť zrkadlovku z brašne niečo trvá, celý čas ju nosiť na v ruke alebo krku tiež vôbec sranda. Ak idete do „exotickejších“ miest tak takýto aparát určite púta neželanú pozornosť a môže prísť k jeho odcudzeniu. No a na neposlednom mieste tu je nečistota v podobe prachu, piesku či vody.

Takýmito nemilými skúsenosťami bol inšpirovaný výrobca Cloak bag-u. Ide o malý vak, do ktorého umiestnite zrkadlovku. Stačí otvoriť spodnú a vrchnú časť a môžete fotiť. Mne sa nápad veľmi pozdáva, profíci môžu oponovať, že sa horšie drží alebo môže byť skôr na obtiaž. V každom prípade ide o jednouchý a inovatívny prístup. Cena je 50 dolárov a ohlasy viac než pozitívne.


Mohlo by ťa zaujímať aj

4x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Hehe, tak tototu je znamenitý nápad. Ešte keby sa tam nejako dali vopchať ruky aby boli v teple, tak by to bolo použiteľné aj do zimy. Takto to vykryje aspoň ten dážď.

  2. tomexx povedal:

    Vskutku zaujímavé, len trochu nepraktické. :)

  3. valdo povedal:

    Hmm asi si taky obstaram pre moj 500D :)

  4. Mark povedal:

    Ja osobne by som dal prednosť Crumpleru Banana Hammock. Ten je praktickejší.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.