Kategórie →

Ako sa zbaviť Google Buzz

Dnes vám ukážem, najzaujímavejšiu funkciu novinky od Google s názvom Buzz a to ako sa jej môžete zbaviť. Google Buzz mi za zmienku nestojí – napriek tomu ako vrelý je môj vzťah k tejto spoločnosti tak si dovolím tvrdiť že so sociálnymi sieťami, mikroblogmi atď. to nevie. Škoda. Celé snaženie výborne spísal Juraj Grečnár v článku Aj Google má svoju achilovku – cesta Google od siete Orkut, cez Jaiku až pod Buzz.

Ale späť k tipu. Ak ste ste nešťastný majiteľ Google Buzz a chcete sa ho zbaviť v Gmaile medzi položkami menu stačí zrolovať úplne dole, kde je info o veľkosti schránky. Tu nájdete položku turn off buzz. Odteraz sa nebude Buzz zobrazovať v menu no služba zostane naďalej aktívna.

Ak sa ale rozhodnete definitívne sa jej zbaviť tak si v GMaile kliknite na Settings a posledná záložka by mala byť Buzz – mne sa tam objavila asi po týždni po tom čo vyšli prvé informácie, že bude možné Buzz definitívne deaktivovať.


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Wolfe povedal:

    Popripade ten kto ma google po slovensky, tak namiesto “turn off buzz” je tam “vypnúť hlášky”.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.