Kategórie →

Ambience je mŕtve, nech žije Ambience!

Slovensko čiastočne prišlo o jeden z najstarších blogov – ambience.sk, pre mladších odporúčam archive.org. Domácich blogov, ktoré majú u mňa autoritu resp. ju majú ich autori by som spočítal na prstoch jednej ruky. Takže pri tejto príležitosti mu tu aspoň venujem pár riadkov. Do tweetu by sa mi to nezmestilo.

Ak si poviete, že veď web beží máte pravdu. Ambience ale už nieje po slovensky písaný blog, jeho autor Daniel Ďuriš dobre známy aj ako Dusoft spravil hrubú čiaru a teraz píše len v anglickom jazyku. Pre svet lepšie pre „slovač“ horšie, aj keď kto rozumie tak ten si prečíta. V každom prípade o tom informoval už koncom minulého roka.

Blog vznikol v roku 2003, témami bola hlavne Bratislava, Slovensko, politika ale aj internet a SEO. Dalo sa s tým súhlasiť a o čom písal svoju váhu. Ambience po novom bude menej politické, viac linuxové a viac SEO. Myslím, že o tej poslednej skratke má autor skutočne čo povedať.

Takže Dusoft, želám ti veľa zdaru v novom štarte :)

btw pôvodné Ambience.sk nájdete na ambience.sk/old/


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. dusoft povedal:

    Vdaka a vazim si citatelov. Ved dnes uz takmer kazdy tu anglictinu zvladne – a zvysok si to prelozi cez Google translate :-) Ale temy budu odlisne, to je pravda.

  2. alian povedal:

    @dusoft: hej Google Translate pomoze v najkritickejsich pripadoch

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.