Kategórie →

Web šablóna typu „táto stránka sa pripravuje“

Nemám to rád, ale tiež to tak mám na niektorých projektoch bohužiaľ poriešené. Robím web, mám víziu jeho spustenia no na ňom sa nachádza len prázdny text typu „stránka sa pripravuje“. Vhodným riešením môže byť “Site Under Construction” Template.

Tá napovie že sa predsa len niečo skutočne deje a záujemca môže byť po spustení informovaný o spustení webu napríklad cez mail – pre lepšie pochopenie si pozrite online demo. CSS a HTML kód je prehľadný, počítadlo a slider je spravený cez jQuery, k dispozícii je aj PSD súbor. Možno si predstavuje niečo iné ale takáto šablóna je skutočne lepšia ako nič, ak si poviete že veď to si spravím aj sam tak verte že nespravíte, lebo sa radšej budete venovať spúšťanému projektu.

This website is under construction


Mohlo by ťa zaujímať aj

5x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. sloper povedal:

  Niet nad to, ked si Google zaindexuje nehotovy web s hlaskami tohoto typu, to sa potom aj niekolko tyzdnov po spusteni webu so skutocnym obsahom vypisuje v SERP “This website is under construction” a ma realne keywords sa nechyta – fakt genialne, za toto by som zhotovitela webu obvinil zo sabotaze ;-)
  Mne sa osvedcilo, ked aj na este nehotovom webe (aj ked to je len par dni, pripadne len tyzden, dva) sa vyskytuje naznak skutocneho obsahu (cize aspon hlavne keywords) – to sa potom web hned po spusteni chyta uz v SERP.

 2. Wheeler povedal:

  Super vecicka, diky za tip :)

 3. Wolfe povedal:

  Myslim, ze nasej novootvorenej pizzerii v Svatom Jure by to asi moc nepomohlo http://www.redhot.sk :D (hlavne mrknut ten datum)

 4. Kusi povedal:

  tak, uz to mam v bookmarkoch, myslim, ze to budem potrebovat :)

 5. Tomas povedal:

  @Wolfe: ze sa nehanbia, to si nevedia “zbuchnut” jednu stranku? sa musim hanbit za svojich rodakov :D
  ked uz nic ine – tak jednoducho stiahnut wordpress, nainstalovat vhodnu template, doplnit obsah :) ?!?

  za 1-2 dni to je hotove a zadarmo

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.