Kategórie →

O2 ponúka volania do ČR za ceny ako v SR

O2 sa snaží. Ak si spomeniem na „revolučné“ veci, ktoré za posledné desaťročie priniesli mobilný operátori tak tam nenájdem nič čo by ma od úžasu zdvihlo zo stoličky. Možno sekundová tarifikácia, či nesmelé zavádzanie dátových sieti. Nikdy to nebol konkurenčný boj, vždy len dorovnanie ponuky k tomu druhému a vo finálnej fáze mám pocit, že na vrchu celej pyramídy je len jedno vrecko.

Zaujímavé je, že posledne dve novinky ktoré ma zaujali a prídu mi praktické sú od O2 a to napriek tomu, že som mal na túto značku za posledný týždeň celkom ťažké srdce. O2 Data Neobmedzene až taká novinka nieje, no v porovnaní s konkurenciou v podstate nieje čo porovnávať. Platiť za 1MB jedno euro nieje nič iné ako zlodejina. No a druhou novinkou sú teraz volania do Českej republiky. Zákazníci O2 Fér môžu volať za rovnaké ceny, ako doma. Nielen hovory ale aj SMS zo Slovenska do všetkých mobilných a pevných sietí v ČR ich teraz budú stáť rovnako.

Nehovorím, že O2 je super – nemám ho. Možno si poviete, že to je len marketingový ťah no mne to nedalo a zamyslel som sa, že načo sú mi vlastne nadnárodné značky. Na nič. Keď pred pár rokmi sa Globtel switchol na Orange veľa ľudí očakávalo, že veď konečne si do toho napríklad anglického Orange zavolám za pár korun. No načakali sa. Tak aspoň nejaká lastovička takto na jeseň.


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. MV povedal:

    Táto správa ma dosť potešila, pretože do ČR volávam pomerne často. Teším sa.

  2. eMDi povedal:

    suhlasim. O2 aj ked je lowcost operator sa snazi a trochu poprehanal tie nase ruzove a oranzove nenazrane prasiatka :)))

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.