Kategórie →

ITnews.sk s novým dizajnom

Začiatkom tohto mesiaca prešiel slovenský portál ITnews.sk, ktorý patrí spoločnosti Digital Visions redizajnom. V prvom rade si určite všimnete tie vizuálne. Po tejto stránke je to určite zmena k lepšiemu. Zmena nikoho neurazí, práve naopak – zapadá do nepísaného štandardu internetových magazínov.

Zmeny sa dotkli aj obsahu. Pod jednotnú hlavičku boli presunuté aj magazíny, ktoré pod vydavateľstvo patria ako PC Revue, Infoware, Digirevue a Quark. Pôvodný výzor si zachovalo len PC Fórum. Z tej spomínanej stránky pribudlo množstvo videa, ale veľký priestor sa dáva aj podujatiam. Novinkou sú blogy, prispievajú do nich redaktori. Ak vás zaujíma na čom to celé beží tak ide o Cyclone3 čo je open source Web 2.0 a aplikačný framework postavený Perle a XUL.

ITnews.sk s novým dizajnom

ITnews.sk považujem, za jedno z posledných serióznych médii na našom trhu. Píše sa veľa na podobné témy inde, no často krát sa len chytám za hlavu že čo to je za sprostosť. Ale tak treba oddeliť zrno od pliev. Dúfam, že po stránke CMS teraz bude dobehnutá konkurencia, prípadne Digital Visions sa ešte viac začne orientovať na web. Veľmi rád by som na ňom videl staré články, je to množstvo obsahu na papieri čo mi len tal leží na polici. Inak ITnews.sk je už aj na Twitteri, troška to majú na novom webe zamaskované, lebo na ich účet priamo nevedie link no z tweetov sa to dá vysledovať.


Mohlo by ťa zaujímať aj

3x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Kusi povedal:

    este by som dodal, ze tam nie je takmer ziadna reklama, co je zaujimave :)

  2. Unambiguous povedal:

    @Kusi: To bude asi tým zapnutý AdBlockom :)

  3. alian povedal: (Autor blogu)

    @Kusi: ano to je velmi prijemne

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.