Kategórie →

Vytvor si online vizitku na card.ly

card.ly je skutočne jednoduchá ale o to užitočnejšia stránka na vytvorenie online vizitky. Veľa ľudí ma registrovanú doménu zo svojím menom a hláškou „obsah sa pripravuje“. Je to škoda, že tam ľudia nemajú aspoň základné info. Prípadne ak si vás chce kamarát pridať do všetkých možných online služieb môže len naslepo často triafať či je nick váš.

Na card.ly sa stačí zaregistrovať, spustí sa wizard kde si povyberáte svoje služby, pridáte bio, fotku a kontaktné informácie. Finálne šablóny sú veľmi pekné a je ich takmer tridsať. Profil sa zobrazuje na URL v tvare http://card.ly/username – ten môj je na http://card.ly/alian. Na poslednej záložke sa zobrazuje stream z vami používaných komunitných služieb. Web ma aj platenú verziu, kde je neobmedzený stream, bonusové šablóny atď. Pokiaľ nemáte osobnú stránku s takýmito informáciami, alebo chcete na fóra či do komentárov vkladať link na komplexný profil potom bude pre vás card.ly určite zaujímavým riešením.

card.ly


Mohlo by ťa zaujímať aj

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.