Kategórie →

Nový slovenský katalóg blogov

Objavil sa nový webový katalóg slovenských blogov, no nieje striktne zameraný len na ne. Nápad nieje úplne originálny, okrem klasických katalógov totiž už existujú a tie čo sú zamerané striktne na blogy – poznám tieto tri:

Nový katalóg slovenských blogov a webov nesie názov mojprehliadac.sk. Podľa favicon ale aj odkazov na stránke zistíte, že ide o propagáciu jedného nemenovaného prehliadača jednej nemenovanej spoločnosti :) Katalóg je riešený formou ikoniek – ak budete pridávať svoj blog nezabudnite si ju tam vložiť, inak sa namiesto nej bude zobrazovať modré „éčko“. Blog je možné hodnotiť, komentovať, pridať do záložiek, na Facebook alebo Twitter. Momentálne sa v ňom nachádza asi 30 odkazov. Blogov je ale viac, tak neváhajte a pridávajte sa.


Mohlo by ťa zaujímať aj

5x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. faster povedal:

  Blogosfera.sk existuje? :) Ja som tu domenu drzal donedavna. Ale asi dobre, ze ju uz ma niekto iny, lebo ja som svoj projekt nevedel dokopat do konca, alebo aspon do nejakeho zaciatku.

 2. alian povedal:

  No vidis, chytila asi druhy dych ;)

 3. Pavel Linkesch povedal:

  Ou. Kto za tym stoji? Graficky to je spracovane strasne!

 4. depi povedal:

  Uz ani jeden z tychto webov nefunguje, smutne. :(

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.