Kategórie →

The Maglus – magnetický stylus pre iPad

Pokiaľ to s nejakou grafikou, náčrtkami či rukou robenými poznámkami myslíte na iPade vážne tak bez stylusu to nepôjde. Na trhu ich je pomerne veľa, no zaujali ma dva – jeden teraz v skratke predstavím.

The Maglus Stylus je nielen skvelý dizajnový doplnok k iPadu ale aj praktický pomocník. Soja za nim írsky dizajnéri Andy Shaw a Noel Joyce. Maglus nie je určený len pre iPad ale všetky kapacitné dotykové displeje. No a je magnetický.

Aby sa projekt začal realizovať a Maglus vyrábať tak potrebujú jeho tvorcovia 15 tisíc eúr. Tie sa pokúšajú získať pomocou projektu fundit.ie ktorý je ideálny pre podobné startupy najmä kvôli svojmu prístupu „biznisu do umenia“.

Prispieť sa dá od 5 eúr viac. Za 15 vám už stylus po vyrobení zašlú. Za tie prachy u nás nič podobne kvalitné nezískate. Projekt sa objavil v popredných svetových online magazínoch s pozitívnym ohlasom. Zatiaľ sa podarilo vyzbierať asi tretinu potrebnej sumy. Tak snáď sa to podarí.


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. peter povedal:

    Zaujímavá vecička. Keď raz budem mať i-Pad, tak si určite zoženiem takéto niečo. Vďaka za tip.

  2. alian povedal: (Autor blogu)

    @peter: rado sa stalo ;) Ja len dufam ze sa dostane do realnej vyroby.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.