Kategórie →

Alkoholici.sk – alkohol je metla ľudstva, čo Slovák to zametač

Alkoholici.sk – alkohol je metla ľudstva, čo Slovák to zametač Alkohol na Slovensku je mimoriadne zaujímavá téma – na jednu stranu vo veľkom kritizovaný, na druhú spoločensky stále tolerovaný. Dnes tu ale nechcem rozoberať morálku ale nový web alkoholici.sk.

Ten vznikol len minulý mesiac (no už má 1000+ Facebook fanúšikov) a stoji za nimi tvorca jedného projektu zameraného na záľuby, ktorý som tu spomínal takto pred rokom. Web by sa dal zaradiť to kategórie zábavných stránok – nájdete tu totiž fotky, videá a príbehy, ktoré vznikli v lahodnom alkoholovom opojení.

Samotný autor tvrdí, že web má aj výchovnú funkciu – ak to niekto preženie je možné, že sa nie zrovna v prijateľnej podobe nájde na stránke. Web nepropaguje alkoholizmus, ale dobrú zábavu pri poháriku.

Prispievatelia sú za pridaný obsah odmeňovaný a tak sa môže stať, že z abstinenta to vytiahnete až na kráľa liehu.

Takže ak ste na svoje alkoholické výkony patrične hrdí, alebo sa len chcete pobaviť na iných mohol by vás web alkoholici.sk zaujať.


Mohlo by ťa zaujímať aj

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.