Kategórie →

Registrácia na aktuálny ročník TEDxBratislava je otvorená

Ešte teraz mám celkom živo v pamäti prvý ročník podujatia TEDxBratislava, ktoré sa uskutočnilo už takmer pred rokom. Som rád že pozitívne reakcie organizátorov nakopli pripraviť aj ďalší ročník. Osobne bol pre mňa TEDxBratislava 2010 podujatím roka.

Ak sa chcete dozvedieť čo to ten TEDx vlastne je prečítajte si článok z minulého roku. Ak neveríte, že na jednom podujatí sa môže stretnúť bežec, spisovateľka, fotografka, dobrodruh či lekár prídite sa 21. mája presvedčiť do Heineken Tower Stage v Bratislave.

Registrácia na aktuálny ročník TEDxBratislava je otvorená

Aj tento ročník tvoria nezávislí jednotlivci, nadchnutí pre „myšlienky hodné šírenia“. Aktuálny ročník má poditul „Tvoríme budúcnosť. Dnes.“ a má plynulo nadväzovať na ten minulý – „Myseľ dokorán“. Podľa toho aj organizačný tím vybral rečníkov. Prídite si užiť sobotu plnú skvelých zážitkov a ľudí. Registrácia je už otvorená.

V prípade, že sa nemôžete podujatia zúčastniť môžete ho sledovať online – dokonca ak nechcete byť pri tom sami tak môžete zorganizovať živé premietanie alebo sa k nejakému pripojiť.


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. slavomier povedal:

    Lepší čas si nemohli naplánovať. Akurat 2 veľké akcie v ten istý deň http://www.o-uspechu.sk/ . Škoda, že som len jeden :D.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.