Kategórie →

Povedz akú chceš mobilnú aplikáciu a ja ti ju naprogramujem

Tak presne na takomto princípe funguje web GetAppQuotes, ktorý ponúka priestor ako vývojárom tak zadávateľom projektov. Registrácia na web je zadarmo, ako zadávateľ môžete podať informácie o veľkosti projektu, požiadavkách na vývojára a aj ponúkanú finančnú odplatu.

Nápad sa mi páči – je to maličký dôkaz, že aj keď už bolo snáď všetko naprogramované stále tu je priestor. Kóderi môžu využiť svoje znalosti a privyrobiť si. Momentálne tam je niekoľko desiatok ponúk, určite by sa projektu hodila väčšia osveta.

Povedz akú chceš mobilnú aplikáciu a ja ti ju naprogramujem


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. dominik povedal:

    ahoj, potreboval by som naprogramovať jeden algoritmus najlepšie v jazyku C alebo C++ na vykreslovanie zosnimaneho priestoru mobilnym robotom, kde vstup je .txt subor s parametrami xyz, tj odmerana vzdialenost, stupne a rozidel…ak budeš ochotny, odpis mi na mail, som ochotny zaplatit aj viac ako tu pises 10e…tak ak sa bude dať odpiš mi a pošlem ti konkretnejšie informacie a aj ten textovy subor..diky

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.