Kategórie →

Záložka do knihy ktorá vám na ňu posvieti

Mám pocit, že veci ktoré by sa dali zhrnúť ako „príslušenstvo“ ku knihám je ďalšia zanedbávaná sféra biznisu. Mikhail Stawsky navrhol zaujímavú záložku do knihy.

Ide o nápad, ktorý spája záložku a svetlo. Vďaka svojej veľkosti osvetľuje len knihu a nie celé okolie ako to býva pri lampách. Autor dokonca myslel na nastavenie intenzity svetla. Bohužiaľ ide opäť len o koncept.

Záložka do knihy, ktorá vám na ňu posvieti

Záložka do knihy, ktorá vám na ňu posvieti


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. peter marák povedal:

    Celkom šikovná vec to bude. Takéto “udelátka” ma úplne magnetizujú… Zaujímalo by ma či tá záložka bude dostatočne tenká, aby neničila knihu. Ďalej by ma zaujímalo či to plošné svetlo je na báze optických vláken a pod.
    Inak ak tento trend bude pokračovať, tak za chvíľku budeme nabíjať 20-30 osobných vecí ako napr.: mobil, tablet, čítačka kníh, záložka… :-)

  2. alian povedal: (Autor blogu)

    @peter marák: niesi sam koho magnetizuju ;) tak ak mas citacku knih tak zalozku uz nepotrebujes. Aj tak by som to snou videl len na pouzitie vecer do postele.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.