Kategórie →

ipo48 – revolučné podujatie pre startupy v Čechách a na Slovensku

Už o 8 dní štartuje registrácia na ipo48. Ide o event pre vaše nápady, myšlienky a biznis. Filozofia je zhruba taká, že počas 48 hodín budú ľudia pracovať na svojich nápadoch, plánoch, diskutovať o nich, hľadať partnerov a investorov.

Účastníci by mali prezentovať svoje nápady. Ak sa bojíte, že by vám ich tam niekto odcudzil tak samotní organizátori tvrdia, že všetko bolo už vymyslené. Revolučnosť môže byť len v spôsobe riešenia.

ipo48 – revolučné podujatie pre startupy v Čechách a na Slovensku

Cieľom je podpora startupov a podnikania v Českej a Slovenskej republike, nadviazanie kontaktov a ukázanie, že rozbehnúť biznis na webe (aj mobilnom) je jednoduchšie než si myslíte. Zároveň má byť event lákadlom pre investorov a dôkazom, že aj tu vznikajú zaujímavé nápady.

ipo48 sa uskutoční cez víkend od 11. do 13. februára v Prahe. Pre bližšie informácie sledujte web ipo48.org


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. peter marák povedal:

    Velmi zaujimavy projekt. Cloveka sem-tam nieco napadne, ale chybaju skusenosti a investori. Ale mozno to je vyzva na zalozenie internetoveho projektu, kde by si svojim sposobom zdelil svoj napad a niekto by ti ho pomohol zrealizovat…

  2. alian povedal: (Autor blogu)

    @peter marák:Tak vies vymyslene bolo asi uz vsetko, vzdy zalezi od toho ako to kto zrealizuje ;) U nas funguju STartupCamp-y takze aj tu sa nieco deje.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.