Kategórie →

BarCamp sa vracia do Vsetína

Koncom roka 2009 sa uskutočnil prvý Barcamp vo Vsetíne a vôbec prvý v Čechách. Organizátori sa rozhodli pokračovať v tejto tradícii a tak druhý ročník sa uskutoční v sobotu 19. februára 2011 od 10:00 v budove podnikateľského inkubátoru Maštaliska vo Vsetíně.

O podujatie je veľký záujem – svedčí o tom aj celkom zaplnený zoznam účastníkov. Všetky podstatné informácie k podujatiu nájdete na vsetin2011.barcamp.cz – na sociálnych sieťach sledujte hashtagy #barcampcz a #barcampvsetin11.

BarCamp Vsetín 2011


Mohlo by ťa zaujímať aj

3x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. Richard H povedal:

  Je ve slovenštině správné označení pro celou ČR “Čechy?” V češtině totiž ne. A Vsetín je na Moravě, ne v Čechách.
  To nerýpu, ale opravdu se ptám, protože se ve slovenských textech se slovem Čechy jako ekvivalentem ČR občas setkávám a netuším, jestli to takhle máte správně, nebo jestli je to u vás pouze rozšířený nešvar (jako u nás…)

 2. alian povedal: (Autor blogu)

  @Richard H: Posla mna je to spravne, Pravidla nasho pravopisu hovoria, ze “Čechy” žensky rod pomnozne (krajina).

  Myslim ze je u nas bezne tak pomenovat celu CR, casto ludia hovoria ze idu do Ciech a idu do Brna co sa moze Moravaka dotknut.

 3. Richard H povedal:

  Díky za odpověď.
  I u nás je bohužel časté, že někdo řekne, že se vrací do Čech a přitom se vrací třeba do Brna. Věcně správné to není, časté bohužel ano.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.