Kategórie →

Necítim sa na Slováka, ktorý zmenil internet…

Web zajtra.sk mal pred spustením celkom zaujímavé promo na medialne.sk, takže som bol na spustenie celkom zvedavý. Samozrejme som ho chcel spomenúť na blogu, takto zameraný web sa u nás predsa neobjaví každý deň. Než som sa ale rozhýbal prišla mi z neho ponuka na rohovor.

Ten sa objavil na webe v polke novembra a je o blogovaní, blogosfére ale aj ďalších veciach. Určite ma potešili pozitívne reakcie. No jeho zaradenie do kategórie 100 Slovákov som nečakal, na to som veľmi malá ryba vo vodách domáceho internetu. Pri predstave aký sú na ňom veľký hráči, ktorý sa na ňom hýbu a môžu veľa vecí ovplyvniť je to až úsmevné.

V každom prípade ak si odmyslím sarkastické poznámky priateľov tak je to určite pocta, ktorá motivuje. A teším sa na ďalšie rozhovory, určite je o kom písať, v hlave mám niekoľko tipov na ľudí čo by sa tam mohli objaviť.


Mohlo by ťa zaujímať aj

7x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. Braňo povedal:

  Odkedy som začal registrovať slovenský internet si pre mňa jeden z najvýraznejších ľudí. Určite v mnohom ovplyvňuješ a inšpiruješ takže pre mňa si na tom zozname správne :) Keep on doing good job!

 2. Jozef Frantisek Mravec povedal:

  Fero gratulujem k uspechu, aj ked som to predpokladal; dolezite je, ze obohacujes internet o nieco co ma nadych a vydych, takze v tom nasom slovenskom internete pulzuje zivot.

 3. Smith povedal:

  Alian zas sa nepodceňuj. Ako mi písal Johny Baláž tak “Tomáš urobil ten názov zavádzajúci, proste tam má byť 33 grafikov, 33 blogerov a 34 ostatných”. Takže určite minimálne do toho zoznamu blogerov patríš.
  A čo budem vravieť ja :) Ja už vôbec neviem na čo ma tam chcú :DD

 4. Johny povedal:

  Fero, do TOP100 určite patríš, lebo keď niekto vysloví spojenie “slovenský bloger”, tak si ľudia spomenú na teba. Samozrejme, nie si jediný, ale ako napísal Braňo, kto sleduje slovenský net, tak tvoj blog neprehliadne.

  Smith: Len tie počty nemusia byť až tak presné, tak to malo byť od začiatku. Ale našťastie vďaka Ferovi a ostatným dostávame nové tipy na skvelých ľudí slovenského internetu, takže možno sa to ešte rozrastie :).
  By ste ani nepovedali, koľko významných ľudí máme na slovenskom internete. Sú z rôznych oblastí a majú vedomosti, ktoré sa od nich oplatí získať :)

 5. Martin Balog povedal:

  Ja som si tiež myslel že tam budú ľudia čo tvorili sk net v čase keď ešte slovo blog neexistovalo. Ale zjavne ide o projekt iného razenia. Ani ma neoslovili :-)

 6. rony povedal:

  Martin Balog: tito ludia stale existuju ale je to pre vacsinu citatelov vzdialena, neznama historia. Mozno vtedy uz zili ale zaujimali ich kaceri a tak (bez despektu). Je tu vela ludi, ktori zrejme formovali internet na Slovensku daleko viac ako ktokolvek, kto sa stal znamym nejakym webom.

 7. Tomas Abaffy povedal:

  Ak si všimnete, tak NIE VŠETKY ROZHOVORY, ktoré sú na Zajtra.sk sú zaradené do série “100 Slovákov”, snažíme sa vytvoriť prierez rôznymi ľuďmi, ktorý boli alebo sú niečim zaujímaví, vytvorili niečo zaujímavé, alebo formovali internet, ľudí na internete atď. To, že sme niekoho ešte neoslovili neznamená, že ho nechceme osloviť, máme pomerne dlhý zoznam a z neho náhodne vyberáme ľudí, ktorých oslovujeme, a potom oslovujeme ďalších a ďalších a ďalších. Snažíme sa vydávať cca takmer každý týždeň aspoň jedno interview (a medzi to občas aj iné rozhovory, nie len v rámci tohoto cyklu), tak snáď chápete, že tie rozhovory chystáme postupne.

  Viem, že sme si už 2-3 týždne po vzniku čítali, od viacerých ľudí ako je Zajtra.sk FAIL ROKA 2010, ja tomu webu stále verím a verím, že sa podarí vytvoriť zo Zajtra.sk to, čo plánujeme.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.