Kategórie →

Flock chytá druhý dych, je už aj pre Mac

Len začiatkom minulého mesiaca som spomínal nový prehliadač RockMelt, ktorý sa primárne zameriava na sociálne siete. Spomenul som aj Flock, ktorý tak troška zaspal dobu. Vývojári asi ale vycítili konkurenciu a je tu nová verzia 2.6.1.

Flock je teraz dostupný nielen pre Windows, ale aj Mac a nechýba ani Linux. Ide o anglickú jazykovú mutáciu, na niektorých prekladoch sa ešte pracuje takže tam je verzia len pre Windows ako tomu bolo doteraz. Trošku mi ušlo aj to, že Flock ešte dávnejšie opustil Gecko a teraz používa Chromium ako RockMelt. Vidím to na dvoch kohútov na jednom smetisku.


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Gianny povedal:

    Pokial viem, Flock bol pre Mac a Linux aj za jeho “Gecko éry”, u nás aj dosť podporovaný lokalizáciami od slovenskej Mozilly. Vid napr. http://www.mozilla.sk/download/#flock

    Nie jednu noc som preň nespal a nie raz to následne aj oľutoval sklamaný prístupom a chaosom vo vydavaní jednotlivých verzí a jazykovým mutácií. Aj preto už s Flockom radšej nie. Snáď sa im na novom jadre bude dariť viac a za ľudí, ktorí im z tímu odišli dokážu zohnať aspoň akú-takú náhradu.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.