Kategórie →

UniCamp 2010: média, internetový marketing a dizajn

Celý dnešný deň sa na pôde Fakulty Masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda koná stretnutie študentov a profesionálov z oblasti médií, marketingu, dizajnu a online technológií.

Účastníkov konferencie s názvom UniCamp 2010 čakajú dva hlavné bloky prednášok. Okrem iných vystúpia aj Rastislav Gešvantner, PR manažér festivalu Pohoda, Michal Meško, spolumajiteľ internetového obchodu Martinus.sk alebo Petra Jankovičová, account manažérka z NeoPublic Porter Novelli.

UniCamp 2010: média, internetový marketing a dizajn

Celá konferencia UniCamp 2010 bude prebiehať v uvoľnenom duchu a atmosfére; je postavená viac na vzájomnej diskusii a výmene skúseností a názorov medzi laikmi a skúsesnými profesionálmi. Veríme, že otvorený dialóg povedie k nadviazaniu profesných spoluprác. Profesionáli a zástupcovia firiem budú môcť nájsť nového stážistu, resp. kolegu, študenti potom napríklad odborného konzultanta pre svoje záverečné práce.

“Už v júni sme sa bavili o tom, že treba dať študentom aktuálne poznatky z praxe, ktoré sa na fakulte neučia a ktoré chýbajú. Študenti síce môžu prísť na BarCampy, ale mnohokrát o nich nevedia. Preto padlo rozhodnutie priniesť študentom konferenciu tam kde je ich najviac, na ich fakultu. S našimi kontaktami, veľkou ochotou oslovených a výborným prístupom partnerov sa črtá unikátna konferencia, ktorá verím, že bude aj headhuntingová,” – hovorí jeden z organizátorov konferencie Unicamp Peter Kučerka.

Vstup na konferenciu UniCamp je samozrejme bezplatný, a to vďaka finančným príspevkom našich sponzorov a partnerov, hlavnému partnerovi podujatia portálu Teamer.sk a Fakulte Masmediálnej Komunikácie, ktorá je aj garantom podujatia.

Záver konferencie UniCamp vyvrcholí afterparty v trnavskom ART klube, na ktorom zahrá aj skupina Ska-Pra Šupina.

Za organizačný tím UniCamp 2010 sa nielen na osobné stretnutie s Vami teší Peter KučerkaJakub Ptačin a Veronika Pizano.

Viac informácií o celej konferencii hľadajte na stránkach UniCamp.sk, Twitter účte @UniCampSK a Facebook stránke facebook.com/UniCampSK


Mohlo by ťa zaujímať aj

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.