Kategórie →

Staffan Nöteberg – Pomodoro Technique Illustrated

Okrem oficiálnej knihy k technológii Pomodoro ich príliš nieje. Jednou z nich je Pomodoro Technique Illustrated, ktorá vyšla v novembri minulého roku. Jej autorom je Staffan Nöteberg, ktorý na publikácii spolupracoval s otcom Pomodoro, ktorým je Francesco Cirillo.

Staffan Nöteberg - Pomodoro Technique Illustrated

Staffan Nöteberg - Pomodoro Technique Illustrated

Pomodoro Technique Illustrated približuje základné princípy metódy na manažovanie času, no naviac prináša informácie ako sa adaptovať na takýto systém organizovania času. Spomína popis spracovávanie agendy ale aj využívanie v tíme viacerých ľudí. Knihu ako je už v jej názve uvedené dopĺňajú pôsobivé ilustrácie a praktické príbehy a ukážky.

Kniha má vyše 140 strán, autor Staffan Nöteberg má 20 ročné skúsenosti ako freelancer vo vývoji softvéru, žije v Štokholme a Istanbule. Venuje sa aj osvete v organizovaní a efektívnom času. Knihu odporúčam v prípade, že vám základný manuál, ktorý „spáchal“ Francesco Cirillo a chcete vedieť viac, pritom vám nerobí problémy angličtina. Kniha sa predáva ako paperback a aj v elektronickej podobe – prvá verzia stojí 25 a druhá 16 dolárov.


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. iyo povedal:

    Tiež mám rád Pomodoro techniku. “Nedostatok” knižiek sa dá odvovodniť jednoduchým tvrdením: Pomodoro je tak jednoduché, že viac ako 30 slajdov nepotrebuješ :-)

  2. alian povedal: (Autor blogu)

    @iyo: potrebujes ak sa ho chystas nasadit na cely team, pripadne pod nim robit softverove projekty. Tam je niekolko dalsich vychytavok ;)

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.