Kategórie →

Steve Jobs: tajomstvo jeho prezentácie

Carmine Gallo je expert na komunikáciu a prezentáciu. Školí v najznámejších spoločnostiach po celom svete ako napríklad: Intel, IBM, Nokia, Bank of America, SanDisk, Hyundai a mnohých ďalších. Jeho prezentácie sú sústredené na vedúcich pracovníkov, managerov, SEO konzultantov, profesionálnych obchodníkov. Čiže ľudí, ktorých treba zaujať či už v rámci firmy alebo zákazníkov.

Svoje rady, skúsenosti a odporúčania už zhrnul do niekoľkých kníh. Tou poslednou je titul The Presentation Secrets of Steve Jobs. Steve Jobs je jedným znajlepších rečníkov na svete a svojim vystupovaním dokáže nielen zaujať ale aj získať davy na svoju stranu. Jeho prezentácie bývajú zážitkom a práve techniky, ktoré ma Steve Jobs vrodené sa pokúša Carmine Gallo čitateľov naučiť.

Kniha sa dá kúpiť na Amazone za 15 amerických dolárov. Odporúčam pozrieť aj nasledujúce video.


Mohlo by ťa zaujímať aj

4x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. Frankie povedal:

  No som zvedavý či to preložia aj do slovenčiny/češtiny :)

 2. alian povedal:

  @Frankie: kedze uz vsetko okolo Apple a Jobsa fici aj u nas a v CR tak uplne nepravdepodobne to nieje

 3. Peto povedal:

  Pánkovi to celkom ide. Ten trend v IT oblasti prezentovania – človek je vlastne na pozadí produktu sa mi celkom páči. Ktovie, ako by to fungovalo v oblasti prezentovania služieb. Plus dávam tiež tej slobode pohybu po pódiu. Škoda, že na vysokých školách (aspoň tej mojej) sa prezentuje staticky, od stola…

 4. alian povedal:

  @Peto: ved predava aj snad dve najuspesnejsie sluby na svete a to iTunes Store a App Store, cize tam platia rovnake pravidla ako pri hmotnych produktoch.

  Prezentovanie od stola, pokial na to niesu skutocne dovody mi pride neslusne a hovori ze posluchaci prezentujucemu za namahu nestoja. Teda aspon taky dojem to robi na mna.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.