Kategórie →

Online vizitky na aaavizitky.sk

PR článok: Pojem vizitky nieje tomuto blogu vôbec cudzí, pár článkov na túto tému tu už bolo publikovaných a podľa štatistík vyhľadávania a návštevnosti je o ňu stále veľký záujem. Dnes by som rád predstavil jednu domácu spoločnosť, ktorá sa ich výrobou zaoberá a to AARON print s.r.o a ich web aaavizitky.sk.

Čo mňa veľmi zaujalo je že celý proces od návrhu, výroby až po doručenie domov môžem pohodlne realizovať online. Ak k tomu pridám, že zákazky sa realizujú do 3 pracovných dní nielen v rámci SR ale aj celej EÚ, tak toto je ďalšie plus ktoré zaváži.

Na výrobu môžete použiť vlastný návrh, alebo si vybrať s niekoľkých stoviek pripravených dizajnov, prípadne vám radi s jeho tvorbou pomôžu. Vizitky je možne použiť klasickým spôsobom, alebo ako rôzne kalendáriky, preukazy či kupóny. Možno vám stačí čiernobiela vizitka na papiery, ak sú ale vaše nároky vyššie tak ich vie uspokojiť farebná tlač, štruktúrovaný papier alebo transparentná fólia. Myslelo sa aj na konečnú úpravu – tá sa realizuje potiahnutím fóliou, laminovaním ale aj zaoblením. Potešia aj pripravené akciové balíky ponúkané v určitom počte kusov alebo špeciálnom materiály na ktorom sú vytlačené.

Ak vás zaujíma technické pozadie výroby, tak je na tlač použitý stroj Xerox Docucolor 8000 AP. Minimálny počet kusov vizitiek na objednanie je 50. Ak ide o viac ako 2 tisíc tak sa používa technológia ofsetu.

Okrem tvorby vizitiek poskytuje AARON print s.r.o komplexné služby v oblasti reklamy, digitálnej a ofsetovej tlače. Ponúka návrh a výrobu tlačovín, tlač fotografií, kalendárov, diárov, novoročeniek, informačné systémy, webdesign, fotografovanie a ďalšie služby.

Na záver som si nechal ešte jeden bonus: pri platbe vopred je poštovné zdarma :)


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. peter bulo povedal:

    24h BETREUNG

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.