Kategórie →

MacGraPhoto – balík grafických aplikácii za výhodnú cenu pre Mac OS X

Takéto balíky mám rád, aj keď z nich využijem len 2-3 aplikácie väčšinou sa to oplatí. MacGraPhoto ich obsahuje sedem a všetky sú určené na prácu s grafikou alebo fotografiami. Ich cena pri kupovaní samostatne je 251 dolárov, no teraz je možné ich získať za $39,99. Táto ponuka pobeží ešte nejakých 7 dní.

A čo sa v skratke v balíku nachádza? Editor Picturesque na vizuálnu úpravu fotografii, jeho tvorcovia hovoria priamo o skrášľovaní. ImageFramer – ako názov napovedá ide o aplikáciu na tvorbu rámov okolo fotografií, vodoznakov a podobne. Ďalej tam je celkom známy a obľúbený GraphicConverter, Funtastic Photos čo je tak isto editor na aplikovanie rôznych efektov. Graphic Designer Toolbox je editor alebo skôr generátor počítačovej grafiky podľa rôznych parametrov, DrawIt je jednoduchý vektorový editor so základnou funcionalitou. No a na záver tu ostal ešte HoudahGeo – aplikácia, ktorá sa zíde pokiaľ vaše fotografie triedite a publikujete podľa ich geo lokácie. Ako vidíte ide o pomerne jednoduché aplikácie hlavne na domáce použitie, pokiaľ teda potrebujete aplikovať jednoduché filtre či sem tam si niečo nakresliť, skonvertovať alebo zatriediť možno sa balík MacGraPhoto oplatí kúpiť.

MacGraPhoto


Mohlo by ťa zaujímať aj

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.