Kategórie →

Live blog priamo z WebExpo v Prahe

Ako som spomínal a už všetci veľmi dobre viete tieto dni trávim na internetovej konferencii WebExpo v Prahe. Minulý rok som prinášal aspoň krátke správy na Jaiku kanále. Medzičasom ale Google Jaiku zamrazil a mne príde trápne všetko postovať na Twitter. Bolo by to spamovanie.

Z tohto dôvodu som narýchlo spustil live.alian.info. V podstate ide o online poznámkovník vhodný aj na ďalšie podobné akcie. Nečakajte ale nič svetoborné, naozaj ide len o mikro posty. Pre uľahčenie sledovania tu je aj RSS kanál len tohto podujatia.

live.alian.info

Určite odporúčam sledovať hlavne spomínaný Twitter a hashtag #webexpo, nejaké články na blogoch sa dúfajme objavia čoskoro, snáď to nebude bieda ako minulý rok kedy bolo až napár článkov úplne ticho. Najideálnejší zdroj sú zamozrejme weblogy.cz.


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Kusi povedal:

    trápne všetko postovať na Twitter. Bolo by to spamovanie.
    To sa navazas do Brana? :D

  2. alian povedal:

    Nenavazam, clanok som si pirpravil popredu a cakal ako to bude s netom a jeho pouzitelnostou. Inak sa mi nezda ze by Brano nejak extremne spamoval

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.