Kategórie →

The Big Bang Theory začína už o týždeň

A ja sa samozrejme veľmi teším. Aby som bol presný tak 22. septembra začína americká CBS vysielať tretiu sezónu. Vďaka predchádzajúcim dvom sériami si bez debaty našiel miesto medzi mojimi TOP seriálmi a tam sa dostane vážne máločo.

Zamýšľať sa prečo takéto celosvetovo obľúbené seriály sa u nás nevysielajú a keď tak sú nezaujímavé sa tento raz nebudem – len spomeniem, že už som tak spravil pri How I Met You Mother. Ale už som sa na to celkom povzniesol – keby som zo všetkým spoliehal na TV a nie na net tak môj pohľad je dosť obmedzený a skreslený. Naviac nieje sitkom ako sitkom a seriál ako seriál – ruku na srdce: ktorý zo súčasných „produktov“ by ste si kúpili na DVD, či hľadali na nete a s chuťou opäť pozreli?

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

Ale späť k seriálu. The Big Bang Theory si ma získalo po prvej časti, po druhej som si ho zamiloval – hlavnými „hrdinami“ sú teoretickí fyzici Leonard a Sheldon. K nim neodmysliteľne patria ich dvaja priatelia Howard Wolowitz a Rajnesh Koothrappali no a aj suseda Penny. Štvorka priateľov miluje komiksy, sci-fi a fantasy, herné konzoly a aj svoje tabule pre výpočty. Jednoducho vedci. A veda je teraz sexy! No ich počínanie v „normálnom“ svete je komické, postavou z neho je blonďatá Penelope (Penny). No aj na ňu sa časom prilepí niečo zo slovníka nerdov a geekov.

Seriál tvorí a produkuje Chuck Lorre a Bill Prady, pilotný diel režíroval James Burrows. Seriál mal premiéru 24. augusta 2007 – prvá sezóna sa skladá zo 17 a druhá z 23 častí. Známe sú už názvy prvých troch častí z trojky: “The Electric Can Opener Fluctuation“, “The Jiminy Conjecture” a “The Gothowitz Deviation“.


Začiatok tretej sezóny – určite je sa na čo tešiť


Mohlo by ťa zaujímať aj

4x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. tiso povedal:

    Už sa nemôžem dočkať…

  2. Jozef Benko povedal:

    Nejak sa roztrhlo vrece s premiérami — v ten istý deň beží na Foxe prvý diel šiestej série House MD. Každopádne vďaka za info, Big Bang Theory je oddychová lahôdka.

  3. NewYorker povedal:

    Ani neviem na ktory sa tesim viac, ci na TBBT, ci HIMYM :)

Trackbacks for this post

  1. The Big Bang Theory – porno paródia | alian.info

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.