Kategórie →

Hurl posiela HTTP požiadavky

Hurl je celkom zaujímavý online nástroj pre zasielanie HTTP požiadaviek. Stačí zadať URL a metódu a dostanete peknú vyfarbičkovanú odpoveď na váš request. Hurl vie sledovať aj presmerovania, môžete zvoliť autorizáciu či dokonca dopĺňať hodnoty do hlavičky requestu.

Svoje výhody má aj registrácie nakoľko v histórii zostanú všetky vaše zaslané požiadavky. Jednoduchý ale za to použiteľný nástroj pre nejedného vývojára – pokiaľ sa vám nechce siahať po špeciálnych nástrojoch či pluginoch s podobnou funkcionalitou určite web Hurl poslúži dobre.


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. tiso povedal:

    Len aby to nebola nejaká búda ako dostať z ľudí heslá. V podstate to nie je zložité spraviť, je to webrozhranie k CURL, vylepšenie http://web-sniffer.com/. Ako nápad je to pekné, nikdy som neuvažoval nad niečím univerzálnym. Len tá otázka ohľadom dôvery…

  2. alian povedal:

    S tou bezpecnostou samozrejme suhlasim, ale hesla tadial znemusis zrovna zasielat – na toto su vhodnejsie desktopove aplikacie. Autor sam uvadza ze ako zaklad pouzil CURL.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.