Kategórie →

Žalovať sa nemá, ale hlásiť sa to musí

Normálne by to za zmienku nestálo, ale je to dobrá omáčka na začiatok aby som tu vypísal ďalšie veci. Dámy a páni – alian.info má za sebou šiesty rok existencie. Áno v poslednej dobe nepíšem veľa, no sú tu prázdniny – na weboch aj blogoch to bude zívať prázdnotou tak prečo si troška nepomasírovať ego. Možno ma to nakopne.

Ja si dávam „záväzok“ – aspoň jeden článok za deň počas prázdnin (ktoré už siedmy rok neslávim). Nie nejdem kopírovať Depiho legendárnych 30C, už len z toho dôvodu že pôjde vážne o kvantitu a nie kvalitu. A Depi kvalitný bol! Nieje to vec života a smrti, ale skôr skúška či ešte písať viem alebo či treba blogerské remeslo treba zavesiť na kliniec.

Leto budem tráviť pracovne, trošku si ho okorením zábavou a festivalmi. Dovolenku som mal v apríli, ešte som z nej ani report nedal dokopy tak snáď aj na to príde. Dnes som konečne začal pociťovať pojem „kríza“. Pokladám to za buzzword a stále si hovorím, že nič také neexituje. No práve dnes som sa hlboko zamyslel nad tým čo by pre mňa mohla znamenať. Prišlo mi z toho smutno, ani myšlienka že sme sociálny štát a že ten štát ma zachráni ma vôbec neukľudnila. Ale treba myslieť na veselšie veci a hlavu mať v smútku keď bude na to skutočný dôvod. Leto je už pár dní tu, tak snáď si ho konečne užijeme a nebude len v kalendári.


Mohlo by ťa zaujímať aj

3x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. ChristianoErwen povedal:

  S tou krízou máš pravdu. Teraz to bude fakt také čisté na všetkých blogoch, ale som rád, že budeš písať práve ty. Verím, že ti to vydrží.

 2. mekelle povedal:

  Iba sa mi to zda, ze tento prispevok je nejaky nestandardne smutny?
  Co sa tyka krizy, kriza tu je a este dlho bude – je totiz najma v nasich hlavach. Bez ohladu na realitu. Tie hlavy ju nasledne dokazu vyrobit. Nechcem si tu masirovat ego, ale v HN sme dali robit velky prieskum o tom, ako ludia vnimaju krizu a ako ju realne pocituju a tie cisla boli velmi zaujimave:)

 3. alian povedal: (Autor blogu)

  Dakujem za dobveru, potesi to ;)

  Prispevok urcite nemal posobit nestandardne smutny, mozno troska vazne – teda seriozne. Ja mam takmer permanetne dobru naladu ;)

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.