Kategórie →

TIP: nemáte kvalitný antivírus? Tak si ho v lete kúpte výhodne

O spoločnosti ESET by sa dalo hovoriť v zmysle „to najlepšie čo doma máme“. Možno to vyznie ako PR ale u mňa za to hovoria roky skúseností s produktami tejto spoločnosti – či už na desktope alebo čoraz častejšie aj na serveroch.

Od 1. júla do 31. augusta 2009 pripravil ESET akciu 3 za cenu 1. Čiže pri zakúpení ESET Smart Security na jeden rok na 1 PC, t.j. € 49,90 vrátane DPH čo je odporúčaná koncová cena dostanete licencie na 3 PC. Táto akcia platí ako na Slovensku tak aj v Čechách. Pokryjete tým buď domáce PC, alebo sa môžete s kamarátmi zložiť dokopy. ESET Smart Security v sebe integruje antivírusovú ochranu, antispyware, personal firewall a antispam čiže ide o komplexný balík všetkého čo potrebujete. Podľa mňa ide o dosť zaujímavú ponuku – škoda len, že ma Macku ju príliš nevyužijem.

ESET Smart Security


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Tom@S povedal:

    ja som si nedavno po utokoch trojanov (zrejme cez wifi siet) kupil aviru. Nod ako vzdy nic nezachytil, nic ani nenasiel a pritom stoji 2x tolko ako avira.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.