Kategórie →

Red Hat Developer Conference 2009 v Brne

Red Hat Developer Conference 2009Po tom čo skončia prázdniny a dovolenky sa se v Brne na pôde Fakultě informatiky Masarykovy univerzity koná Developer Conference 2009 spoločnosti Red Hat Czech. Konkrétne to je 10. a 11. septembra 2009. Konferencia je určená pre všetkých linuxových a JBoss vývojárov, administrátorov a aj spoločnosti používajúce linux a produkty Red Hat.

Program vyzerá dosť lákavo, bude sa rozprávať na témy ako GNOME 3.0, gnome-shell, Clutter, Coreutils project, JBoss.org backend, Control Groups a Resource Management či čo je nové v RPM. Okrem prednášok pobežia aj workshopy a hands-on labs venované Red Hat Test Suite, reálnemu použitiu JBoss Developer Studio či zabezpečeniu vašich JEE aplikácii a mnohým ďalším témam.

Predbežný program sa nachádza na webe fedoraproject.org kde sú aj ďalšie informácie k tejto akcii, ktoré sa budu priebežne dopĺňať. Našiel som si dosť vecí, čo by ma zaujímali – september je relatívne blízko, takže možno skočím pozrieť ak budem mať voľný čas.


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. iyo povedal:

    Osobne pod linuxom používam Task Coach ( http://www.taskcoach.org ). Ponúka mi dostatočnú podporu pre moje “GTD”. Díky ale za tip :-)

  2. JamesM povedal:

    Pekná vecička.A teraz si predstavte keď robíte velký biznis a niekto má s podobnými vecičkami prehľad o vašom internet bankingu,….

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.