Kategórie →

Webinár na tému AdWords pre začiatočníkov od Google

Google Blog ČR priniesol info o prvom webinári pre českých a slovenských užívateľov. Ide o novú formu vzdelávania, ako sa u Google patrí tak ako inak než online. Každá takáto prezentácia bude zameraná na inú tému.

Tou prvou bude AdWords pre začiatočníkov. Ak sa chcete zapojiť aj vy potrebujete pripojenie k internetu a počítač s mikrofónom a slúchatkami. Dôležitá je aj registrácia účastníkov, po ktorej obdržíte ďalšie inštrukcie v maily. Účastníci budú mať možnosť pýtať sa prezentujúcich. Webinár sa uskutoční 13.5.2009 o 11:00 a bude trvať približne pol hodinu.

Myslím že je to dobrý nápad ako sa jednoducho a bezproblémovo vzdelávať v rámci možností, koré sú už bežne dostupné. Som dosť zvedavý aký bude o webináre záujem.


Mohlo by ťa zaujímať aj

2x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. velmi blby cas je tam :( Mohli to dat bud skoro rano alebo az po obede ale nie na cas, kedy je kazdy v skole alebo praci :( skoda

  2. alian povedal: (Autor blogu)

    Tiez by som privital skor poobedny cas tak o tretej, stvrtej napr. ale snad si najdem cas vramci obednej prestavky v praci.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.