Kategórie →

Klok je osobný časový manager

Prestaňte pracovať zadarmo! Tak touto vetou vás privíta stránka osobného časového managera Klok, ktorý vám dokáže, že čas je to najdrahšie. Základom aplikácie sú projekty a činnosti na nich, ktoré sa dajú samozrejme vetviť. U činností sa zapisuje čas, prípadne si ho môžete hneď stopnúť. Výsledkom sú prehľadné reporty a srdce určite potešia aj prehľadné koláčové grafy.

Klok je Adobe Air aplikácia, no pôsobí dosť robustne a prepracovane. Samozrejme netreba zabúdať, že značenie do nej za vás nikto neurobí a bez reálnych dát to nemá cenu. Je to výborné riešenie namiesto zapisovania do nejakej „excelovskej“ tabuľky. Chýba mi však export, ak potrebujem dáta preniesť inde – inak určite stojí za vyskúšanie.

Klok


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. frenkáčik povedal:

    Pozrel som si ich webku, hlavne popis funkcii. Neinstaloval som tento program, ale myslim, ze programu chyba aj zastavenie casovaca v pripade dlhodobejsej necinnosti PC. Teda ak si odskocim uvarit kavu a po ceste spat konzultujem s kolegom urcitu zalezitst, tak casovac pocita a pocita.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.