Kategórie →

Coldplay majú nový LeftRightLeftRightLeft

Ani nie po roku od vydania posledného štúdiového albumu Viva la Vida or Death and All His Friends vypustili Coldplay do sveta ďalšiu dosku. Je to ich druhý live album LeftRightLeftRightLeft, no tento je výnimočný tým, že je k dispozícii zdarma.

Na svojom webe ho skupina uverejnila na stiahnutie v piatok 15. mája a web mal čo robiť aby nápor zvládol. Ja som ho ťahal o deň neskôr a už to bolo v pohode. Dôvodom, prečo sa Coldplay rozhodli album vydať na voľné stiahnutie je poďakovanie fanúšikom za ich priazeň – okrem toho svetom sa preháňa ekonomická kríza, čo sa odzrkadluje na kúpyschopnosti obyvateľstva. Koncerty skupiny bývajú vypredané a CD LeftRightLeftRightLeft dostanú aj návštevníci Viva la Vida Tour. Turné začalo po vydaní albumu a končí sa tento rok v septembri v Londýne.

Album obsahuje deväť skladieb, má energiu a ničím neurazí. Live atmosféra je fajn, dav skutočne buráca. Ak ste fanúšik Coldplay určite ho už máte stiahnuté, ak nie tak za vypočutie nič nedáte.

Coldplay LeftRightLeftRightLeft

Tracklist:

 1. “Glass of Water” – 4:43
 2. “42” – 4:52
 3. “Clocks” – 4:40
 4. “Strawberry Swing” – 4:16
 5. “The Hardest Part/Postcards from Far Away” – 4:15
 6. “Viva la Vida” – 5:24
 7. “Death Will Never Conquer” – 1:39
 8. “Fix You” – 5:38
 9. “Death and All His Friends” – 4:22

Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

 1. Gianny povedal:

  U Coldplay tieto predpremiéry albumov zadarmo k prevzatiu začínajú byť skutočne peknou tradíciou. To isté spravili už aj pri albume Viva La Vida. A ako čas ukázal, neskoršej predajnosti to zdá sa vôbec neuškodilo. Možno recept aj pre mnohých ďalších interpretov.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.