Kategórie →

Odlíšte sa s Nokia Build a NIKEiD

Spoločnosti čoraz častejšie prichádzajú na to, že nie len výrobky pre „masy“ ale tie jedinečné sú pre ľudí zaujímavé. Málo kto túži po zubnej kefke s vlastným jedinečným dizajnom, no pri určitých veciach ako sú mobilné telefóny sa chce najmä mladšia generácia líšiť. Vo Veľkej Británii ponúka spoločnosť svoju službu Nokia Build. Pomocou nej si môžete navrhnúť vlastný motív na mobilný telefón Nokia 7310 Supernova. Veľká Británia je po Francúzsku, kde táto služba bola pomerne úspešná už druhou krajinou ktorá ju poskytuje. Keď si prezriete galériu tak podľa motívov sa dá povedať, že ide o službu výhradne pre mladých.

0112_01

Službu, ktorá vytvára produkty s jedinečným dizajnom je napríklad aj NIKEiD od športovej značky Nike. Môžete si navrhnúť vlastné topánky, tričko čo vak. “Customizovateľných“ produktov je celkom dosť, dodávka trvá asi 4 týždne. Tovar je zasielaný napríklad do Českej republiky, bohužiaľ Slovensko by ste hľadali márne.


Mohlo by ťa zaujímať aj

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.