Kategórie →

Ako napísať Facebook aplikáciu za 10 minút

Komunitná sieť Facebook je zaujímavou webovou platformou. Myslím to teraz z pohľadu samotného vývoja, nie z pohľadu užívateľa – tu mi to osobne príde viacmenej otravné. Facebook je svetovou značkou, stále jednotkou a už aj na Slovensku zažíva svoj boom, než to opadne tak to chvíľu potrvá. Aj z tohto dôvodu je vhodné využiť túto platformu.

Napríklad napísanie jednoduchej aplikácie zaberie len desať minút. Tvrdí to aspoň Gath Adams na svojom blogu a nechýba ukážka toho ako na to. Po tomto intre odporúčam pokračovať článkom How to Develop a Hit Facebook App: 29 Essential Tools and Tutorials na softwaredeveloper.com. Stačí hľadať a návodov objavíte neúrekom, dokonca už je aj nejaká tá kniha . Takmer by som ale zabudol na to podstatné – web Facebook developers .


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Igor Kulman povedal:

    Je to pravda, napísanie tej mojej trvalo tak 15 minút. Len mi ju facebook blokol, lebo ukazovala, že ak si niekto pridá aplikácia tak tá môže získať prístup k osobným údajom všetkých jeho priateľov.

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.