Kategórie →

Konečne poriadna synchronizácia Windows Mobile s Google Calendar

Za posledné roky som si Google Calendar obľúbil a často ho používam nakoľko je dostupný všade. Celkom slušne istú dobu fungovala aj synchronizácia s WM5 a WM6 no posledná aplikácia ktorá bola funkčná sa vyše roka nevyvíja. Potom som sa prelúskaval niekoľkými desiatkami aplikácii, no žiadna nebola funkčná alebo išlo o softvér za niekoľko desiatok dolárov. A už vôbec mi nesedeli aplikácie tretích strán ktoré mali fungovať ako prostredník.

1210_01

Už som sa zmieril s tým, že všetko si asi budem musieť značiť duplicitne. Troška som ale zase gúglil a narazil na GSync aktuálne vo verzii 0.3.1. Táto aplikácia pre systém Windows Mobile zvláda synchronizáciu všetkých kalendárov, ktoré máte k danému účtu – dokonca synchronizuje aj kontakty. Čo viac si želať. Napriek tomu že ide o jednoduchú a jednoúčelovú aplikáciu tak poskytuje niekoľko užitočných nastavení ako napríklad aké časové obdobie chcete synchronizovať.

Inak na uvedenej stránke aplikácie GSync sa nenechajte zmiasť talianskym jazykom – všetko je v angličtine, taliančina sa spolu s nemčinou inštalujú dodatočne ak ma užívateľ záujem o takéto mutácie. GSync je freeware.


Mohlo by ťa zaujímať aj

1x komentované

Myslíš, že máš čo povedať? Zanechaj komentár

  1. Eddie povedal:

    Dakujem!
    Uz je to par rokov, co je tu ten clanok, no prave teraz to potrebujem, uz to riesim par hodin a toto riesenie je uplna parada. :-))
    Odkaz na stranke autora je nefunkcny (je tam len taliansky language pack), preto pridavam odkaz na CAB:
    http://web.tiscali.it/w.spazio/gsync/GSyncCAB_031.CAB

Zanechaj komentár

Píš k veci a konaj tak ako v skutočnom svete. V opačnom prípade budú aplikované hrozby, ktoré sú uvedené v podmienkach používania tejto stránky.